Kargo API Çözümlerimiz...

Kargo Api Entegrasyonlarımız 1.5.X, 2.X ve 3.X tüm sürümleriyle uyumludur. Siparişler tek tek veya toplu olarak seçim yapılarak kargolanabilmektedir. Dilediğiniz siparişi kargolama işlemi yaptıktan sonra iptal edebilirsiniz. Kargo etiketleri otomatik olarak oluşmaktadır. Etiketlerde ayrıca ilgili siparişe ait ürünlerde görünmektedir. A5 boyutunda olan etiket ikiye katlanınca kargo poşetinin cebine barkod tarafı görünecek şekilde konabilir. Günde birkaç defa kargolama yapabilmeniz için ayrıca işlemi biten etiketleri temizleme bölümde vardır. Her bir etiket tek bir sayfaya gelecek şekilde yazdırmak işlemi yapılmaktadır. Kargoya teslim edilen siparişler otomatik olarak sizin belirlediğiniz süre içerisinde otomatik olarak kontrol edilip güncellemesi yapılmaktadır. Ayrıca müşteri ekranı tarafında da siparişe ait kargo takip no oluşunca otomatik olarak ilgili kargo firmasından çekilip takip linki oluşmaktadır.  Yönetim sayfasından kargoya verilen siparişlerin durumu takip edilebilmektedir. Kargoya teslim ettiğiniz ama kargo tarafından kargolama işlemi yapılmayan siparişlerini kontrol edebilirsiniz. Özel talepleriniz için ayrıca opsiyonel kodlama yapılabilir. Örneğin müşteriye SMS bildirimleri vb. Bu tarz talepler için sipariş vermeden önce bizimle irtibata geçiniz.

  • ARAS Kargo Full API Entegrasyonu
  • YURTİÇİ Kargo Full API Entegrasyonu
  • MNG Kargo Full API Entegrasyonu
  • PTT Kargo Full API Entegrasyonu

Sanal Pos Çözümlerimiz...

Sanal Pos Çözümlerimiz; 1.5.X, 2.X ve 3.X Tüm Sürümlerle Uyumludur. 3D nin tüm modelleri ve Normal Pos Şeklindedir. Taksit Seçeneklidir. Taksit Tabı Mevcuttur. Kolay Ayarlanabilir. Banka Bilgileri Admin Panelden Girilmektedir. Kategori bazlı taksit sınırlaması vardır. (Altın 4 taksit, telefon  tek çekim gibi ayarlamalar.) Fraud sistemi ile yapılan bütün çekim denemelerini veri tabanına yazdırıyoruz ve şüpheli işlemleri kontrol edebilirsiniz. Ücretsiz Kurulum Yapılmaktadır.


TurkPos SanalPos Çözümlerimiz...

TurkPos Sanal Pos Modülü Opencart 1.5.X  ve 2.0.X sürümleriyle uyumludur. EntegreTürk TURKPOS'un Resmi Çözüm Ortağıdır. Tüm ayarlar admin panelinden yapılmaktadır. Taksit ayarları tamamen admin panelden ayarlanmaktadır. Komisyon oranını ister müşteriye yansıtın isterseniz siz ödeyin. Bu oranların tümünü admin panelden ayarlayabilirsiniz. TURKPOS tarafından yapılan tüm yeni banka eklemeleri ve taksit seçenekleri otomatik olarak default oranlar şeklinde yansır. Yani sizin herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

         

Örneğin sitenizde cep telefonu satıyorsanız sadece o kategoriye tek çekim uygulayabilirsiniz. Veya altın satıyorsunuz maksimum 4 taksit olacak şekilde ödeme alabilirsiniz.

Yurtdışı Kart Kontrolü yaparak dilerseniz yurt dışı kartlardan ödeme almayabilirsiniz. Tek Sayfa Ödeme Uyumu. Genel olarak birçok tek sayfa ödeme modüllerinde test edildi, sorunsuz uyum sağlamaktadır. Sitemizde satışı olan tek sayfa ödeme modülü ile tam uyumludur. Harcama itirazlarının önüne geçebilmek için tüm işlem denemelerinin logları tutulmaktadır. Çekimi yapılamayan sipariş denemelerini kontrol ederek müşterileriniz hakkında analiz yapabilirsiniz.


Diğer Modül Çözümlerimiz...

Kargolar, Havaleler, Fiyat Karşılaştırmaları,  Çoklu İndirimler, Facebook Login, Ticket Destek, Hemen Al, Markaya yada kategori bazlı Fiyat Güncelleme, Maille Üye Olma,  Tek Sayfa Ödeme, Gelişmiş Destek, Para Puan, Bilio .com, Adminde firma ismini görme, Çoklu Kargo, Yurtiçi Kargo API, PTT Kargo API,  SEO ve benzer Modüller. Bu modüllerin 1.5.X versiyonu 2.0.X versiyonu ve 3.0.X versiyonları bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınıza göre özel modüller geliştirilmektedir.

  • XML / CSV Aktarıcı / Importer 1.5.X  ve 2.0.X
  • Tek Sayfa Ödeme Modülü 1.5.X - 2.0.X - 3.0.X
  • Opencart Komple SEO Modülü 2.0.X - 3.0.X
  • Çoklu Kargo Modülü 1.5.X - 2.0.X - 3.0.X